Про концерн

Про концерн

Концерн «ПОДІЛЛЯ»

Концерн «ПОДІЛЛЯ» – провідна будівельна компанія регіону. Ідея інноваційної будівельної структури була закладена засновником Концерну, Заслуженим будівельником України Тимофієм Гіренко в 2003 році. Відтоді Концерн «ПОДІЛЛЯ» впевнено тримає лідерство.

Алгоритм діяльності Концерну «ПОДІЛЛЯ» орієнтований на сучасні квартири покращеного планування, в яких застосовуються енергоефективні технології. До того ж вони суттєво заощаджують кошти їх власників.
Таким чином, вдалося створити «антикризову» будівельну компанію, у якої кожна новобудова має комплекс переваг, властивих далеко не кожній українській новобудові.

Система, за якою працює Концерн «ПОДІЛЛЯ» є універсальною. Вона дозволяє однаково ефективно будувати житло, офісні будівлі, торгові центри, паркінги, об’єкти соціального та комунального призначення.

Вперше у Вінниці здійснено глобальну забудову цілого мікрорайону в єдиній архітектурній концепції. Так з’явився мікрорайон «ПОДІЛЛЯ».
Розвинена внутрішня інфраструктура, використання сучасних оздоблювальних матеріалів забезпечили реалізацію проекту у відповідності до новітніх стандартів комфортного та доступного житла. Все продумано та раціонально.
Традиційно фокусуючи свою активність на дев’ятиповерхових будівлях, які характерні для мікрорайону «ПОДІЛЛЯ», 2015 рік не став винятком. Відтак, введено в експлуатацію 8 житлових будинків на 803 квартири загальною площею 48,3 тисяч квадратних метри. Зокрема «родзинкою» мікрорайону стали дві новобудови на 298 квартир (19,8 тисяч квадратних метрів житла).

Та не лише справами будівельними переймається колектив Концерну. З початку будівництва житлового району «ПОДІЛЛЯ» безкоштовно передано міській громаді інвестицій у вигляді двох дитячих дошкільних закладів на 390 місць, добудови загальноосвітньої школи в селі Пирогово на 420 місць, коштів, квартир, мереж та доріг на загальну суму 98 мільйонів гривень. Розпочато роботи з будівництва загальноосвітньої школи на 1200 місць в мікрорайоні «ПОДІЛЛЯ». Згідно інвестиційної угоди Концерном «ПОДІЛЛЯ» буде профінансовано будівництво у розмірі 6,0 мільйонів гривень (орієнтовно роботи нульового циклу).

Підсумком багаторічного пошуку та наполегливої праці колективу Концерну «ПОДІЛЛЯ» стала розробка комплексного проектного рішення мікрорайону «АКАДЕМІЧНИЙ». Тут в новобудовах середньої поверховості переваги виражені принципах екологічності та комфорту житла, підвищеній статичній надійності будівель, пожежній безпеці. Окремої уваги слугує питання довговічності всіх конструктивів і матеріалів, що застосовує Концерн «ПОДІЛЛЯ». Перевага надається останнім розробкам будівництва, а відтак в конструкціях будинків від Концерну «ПОДІЛЛЯ» відсутні матеріали, схильні до природного старіння. Питанню енергоощадності приділяється особлива увага.

Особлива риса та величезна перевага «АКАДЕМІЧНОГО» – це особлива місцина на околиці міста, де ніколи не було жодних промислових об’єктів: поруч лісосмуга, сприятлива роза вітрів, відсутність пилу та загазованості. 
В 2015 році житловий район «АКАДЕМІЧНИЙ» поповнився п’ятьма будинками на 304 квартири, а це – 17,6 тисяч квадратних метрів житла.

Практичні принципи екологічності «АКАДЕМІЧНОГО» дотримані в усьому: від використовуваних матеріалів до благоустрою території. Все, що потрібно для комфортного життя!
Концерн «ПОДІЛЛЯ» – соціально орієнтована компанія. Про це красномовно свідчать факти. Зокрема, за час будівництва житлового району «АКАДЕМІЧНИЙ» передано в комунальну власність міста об’єкт інженерно-транспортної інфраструктури на загальну суму 11,4 мільйонів гривень, а також виконано соціальні зобов’язання перед Бохоницькою сільською Радою на суму 11 млн. грн.
Ще в серпні минулого року генеральний директор Концерну «ПОДІЛЛЯ» Тимофій Гіренко прийняв рішення про виплату допомоги дітям, батьки яких загинули, захищаючи Україну в антитерористичній операції. Відтоді 55 дітей, які проживають у Вінниці й області щомісяця отримуватимуть 750 гривень. Таку допомогу діти отримуватимуть до повноліття.

Загалом підприємствами Концерну «ПОДІЛЛЯ» щорічно сплачуються до бюджетів різних рівнів понад 100 мільйонів гривень, що складає 20% від загального обсягу реалізації продукції. Щорічна орендна плата за використання земельних ділянок, на яких ведеться будівництво, складає 1,5 мільнів гривень.

За час роботи колектив Концерну «ПОДІЛЛЯ» перетворився в згуртовану команду досвідчених фахівців в різних галузях будівництва, здатних якісно і у встановлені терміни вирішувати широкий спектр завдань з будівництва житлових будинків, торговельних центрів, дитячих садків, паркінгів, котеджів та інших об’єктів будівництва.

Нині у портфоліо Концерну «ПОДІЛЛЯ» понад 85 реалізованих проектів площею 665 тис.кв.м, серед яких житлові, адміністративні та комерційні проекти у Вінниці та області. Багаторічний професійний досвід дозволяє Концерну «ПОДІЛЛЯ» надавати послуги з проектування, а також здійснювати будівництво об’єктів різної складності та подальшу їх експлуатацію. Провідна будівельна компанія Вінниччини співпрацює з кращими будівельними підприємствами, фінансовими установами, архітекторами та консультантами з нерухомості. Сьогодні Концерн «ПОДІЛЛЯ» активно займається зведенням мікрорайонів «ПОДІЛЛЯ», «АКАДЕМІЧНИЙ», багатофункціональних комплексів та торговельних центрів, над якими працюють більш ніж 800 працівників.

Успішно витримуючи конкуренцію багато років, Концерн «ПОДІЛЛЯ» відкритий всім інноваціям і з упевненістю дивиться в майбутнє!