Про концерн

Про концерн

Новини

20.09.17

Триває інтенсивна забудова «АКАДЕМІЧНОГО»

Триває інтенсивна забудова «АКАДЕМІЧНОГО» Як планувалося раніше, Концерн «ПОДІЛЛЯ» активно працює над облаштуванням мікрорайону «АКАДЕМІЧНИЙ». Тривають дорожні роботи на вулиці Тимофіївська. Наразі будують дорогу, яка матиме широку проїжджу частину – від 7 до 9 метрів і довжиною більше 500 м. Буде облаштовано 2 перехрестя з рухом по колу (1 на вул. Андрія Шептицького – Тимофіївська – Миколаївська, 2 – на Тимофіївська – Олександріївська). Це – найближча перспектива району «АКАДЕМІЧНИЙ». А ще для безпеки дорожнього руху та пішоходів буде встановлено 2 примусових обмежувача швидкості, а також дорожні знаки та розмітка.
14.09.17

В «АКАДЕМІЧНОМУ» буде введено новий житловий будинок

В «АКАДЕМІЧНОМУ» буде введено новий житловий будинок Для Концерну «ПОДІЛЛЯ» вересень щедрий на здобутки. 4 вересня було офіційно відкрито дитячий садок в районі «АКАДЕМІЧНИЙ». А в кількох кроках від дошкільної дитячої установи готується до здачі в експлуатацію ще один об’єкт – житловий будинок. Наразі в будинку №6 ІІ кварталу району «АКАДЕМІЧНИЙ» завершуються роботи з благоустрою території. Це перший будинок в «АКАДЕМІЧНОМУ» на 7 поверхів. Плануванням об’єкту передбачено 152 квартири та вбудований офісно-сервісний центр. Знаходиться новобудова за адресою Вінниця, вулиця Тимофіївська, 4.
04.09.17

Дитячий садок «Пазлик» відкрито

Дитячий садок «Пазлик» відкрито 4 вересня відбулося відкриття, якого очікували всі молоді родини «АКАДЕМІЧНОГО». Дитячий садок відтепер прийматиме своїх відвідувачів. Як відомо, дитячий садок планувався ще з початку забудови мікрорайону. Всі роботи виконані за рахунок Концерну «ПОДІЛЛЯ». На відкриття дитячої установи завітали голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій, міський голова Сергій Моргунов, директор департаменту освіти міської ради Оксана Яценко, батьки та діти. Генеральний директор Концерну «ПОДІЛЛЯ» Тимофій Гіренко передав символічний ключ від дитячого садка «Пазлик» міському голові. Поважні гості оглянули садок та залишилися задоволені побаченим.
22.08.17

«Поділля Сіty» – 3 роки

«Поділля Сіty» – 3 роки Третя річниця торговельно-розважального центру «ПоділляCity» – довгоочікувана подія! З нагоди свята для вінничан підготували масштабне дійство – майстер-класи для дітей, шоу мильних бульбашок, безліч сюрпризів та цінних подарунків. Для гостей свята улюбений співак вінничан Олександр Онуфрійчук та мега-популярний пародист Дзідзьо підготували розважальну програму. Окрім цього на усіх, хто завітає цього дня на День народження закладу, чекають приємні несподіванки! Дійство відбудеться 24 серпня, з 15 до 20 години. Партнери свята: «Сільпо», «Килимовий ярмарок», «Діадема», «ЧудоОстрів», «Токіо», «Джоні Ро», «Дім посуду». Святкуте разом із «Поділля Сіty»!