Про концерн

Про концерн

Новини

23.11.17

Переваги району «АКАДЕМІЧНИЙ»

Переваги району «АКАДЕМІЧНИЙ» Коли йдеться про вибір житла, вінничан умовно можна поділити на дві категорії. Одним необхідні всі переваги «великого» міста, інші хочуть втекти якомога далі від метушні. І та, й інша думка заслуговує на повагу, але, як свідчить статистика, вибір дедалі частіше припадає на користь житла подалі від шумних вулиць та перехресть. Ми вирішили дослідити, в чому переваги життя на околиці міста.
14.11.17

Нова дорога у «АКАДЕМІЧНОМУ»

Нова дорога у «АКАДЕМІЧНОМУ» Завершено будівництво дорожнього покриття на вулиці Тимофіївській. Це нова сучасна дорога, довжиною 579 метрів та шириною від 7 до 9 метрів. Також облаштовано 2 перехрестя з рухом по колу для безпеки пішоходів та водіїв: на перехрестях вулиць Шептицького-Тимофіївська-Миколаївська та вулиць Тимофіївська-Олекандрівська. Нові дорожні розмітки та знаки створюють додаткову безпеки руху. Дорожне покриття побудовано з урахуванням усіх вимог сучасного будівництва автомагістралей. Обабіч облаштоване тротуарне покриття. Дорога з’єднує Сабарівське шосе з дитячим садком «Пазлик». Замовником будівництва дороги є департамент комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради.
09.11.17

Створено ОСББ

Створено ОСББ 8 листопада 2017 року в приміщенні актової зали готелю «Поділля» відбулись установчі збори по створенню об’єднання співвласників багатоквартирного житлового будинку району «АКАДЕМІЧНИЙ» м.Вінниці. Про небайдужість мешканців новобудови до свого майбутнього свідчить те, що претендентів на голову правління попередньо було 6. Проте, учасники зібрання обрали на посаду того претендента, програма якого з експлуатації будинку була, на їхню думку, найкращою. Крім того, обрано заступника, членів правління та ревізора. Визначено порядок експлуатації будинку. Назва нового об’єднання – ОСББ «Тимофіївська 4».
01.11.17

В «АКАДЕМІЧНОМУ» з’явиться новобудова

В «АКАДЕМІЧНОМУ» з’явиться новобудова Триває забудова району «АКАДЕМІЧНИЙ». Незабаром на мапі міста Вінниці з’явиться нова будівля. Згідно проекту, це буде 8-поверховий, п’ятипід’їздний будинок на 162 квартири. Як і всі будинки, над якими працює колектив Концерну «ПОДІЛЛЯ», цей будинок матиме всі характерні ознаки сучасного надійного житла: утеплення квартир, горищ, підвалів, автономне опалення та лічильники в кожній квартирі, а також металопластикові вікна з енергозберігаючими шибками. В цьому будинку буде розташований міський центр первинної медико-санітарної допомоги. Наразі розпочато залучення інвестицій для будівництва 7 будинку ІІ кварталу району «АКАДЕМІЧНИЙ». Заплановане введення в експлуатацію – ІІІ квартал 2018 року. Примітка: Будинок знаходиться поруч з дитячим садочком №15 «Пазлик», урочисто відкритим для найменших мешканців «АКАДЕМІЧНОГО» 4 вересня 2017 року.