Про концерн

Новини

Дитячий садок здали в експлуатацію раніше на місяць запланованого терміну

Яскравий, нестандартний, сучасний дитячий садок - так коротко можна охарактеризувати дошкільний навчальний заклад, який будівельники Концерну «ПОДІЛЛЯ» здали в експлуатацію. Двоповерхова простора новобудова, автором проекту якої  є  архітектурна майстерня «Плясовиці», об’єднала 7 груп, а також приміщення для  спортивної зали, санвузлів,  а також холів та методкабінетів. Наразі встановлюються дитячі меблі, інвентар, кухонне та  пральне  обладнання від департаменту освіти Вінницької міської ради.

Як зазначає генеральний директор Концерну «ПОДІЛЛЯ» Тимофій Гіренко, працювати над цим об’єктом було особливо приємно. Адже у дитсадку зростатимуть та навчатимуться найменші мешканці району «АКАДЕМІЧНОГО» та прилеглих мікрорайонів.

На території дитячого садка вихованцям закладу не знайдеться часу для нудьги. Для ігор і розвитку обладнано 14 пісочниць з навісами від сонця, гімнастичні дитячі конструкції, серед яких шведські стінки, ліана і навіть щит для стрітболу. Вже чекають дітлахів  20 лавочок, стільки ж різноманітних гойдалок.

Встановлено 4 великих навіси, в яких можна сховатися і від пекучого сонця, і від дощу. А 365 погонних метрів паркану, який виготовили майстри Концерну «ПОДІЛЛЯ», нагадуватимуть про сюжети улюблених дитячих казок та мультфільмів.