Про концерн

Про концерн

Об’єднана профспілкова організація Концерну «ПОДІЛЛЯ»

Об’єднана профспілкова організація Концерну «ПОДІЛЛЯ» створена і офіційно зареєстрована у березні 2006 року. До її складу входять 10 первинних профспілкових організацій.

Об’єднаний профспілковий комітет розпочав роботу з укладання на підприємствах, які входять до складу Концерну, колективних договорів, налагодив контроль за їх виконанням.

Одним з найважливіших напрямків діяльності є організація лікувально-оздоровчої роботи серед працівників Концерну. В активі об’єднаного профкому – організація свят для працівників Концерну та їхніх дітей.

Щорічно проводяться конкурси: кращий за професією, на краще санітарно-побутове приміщення. Для відзначення особливих заслуг кращих працівників Концерну за ініціативою об’єднаного профкому була започаткована книга «Трудової Слави Концерну «ПОДІЛЛЯ»».

Об’єднаний профком постійно турбується про культурний відпочинок працівників Концерну. Організовуються культпоходи на концерти, спектаклі. Вшановують учасників АТО, які працюють в Концерні. Для дітей батьки, яких загинули в зоні АТО, проводяться ранки до Дня Святого Миколая з врученням подарунків та святковим обідом.

Невід’ємна складова діяльності об’єднаного профкому – турбота про покращення умов праці. Вона проявляється не тільки в організації систематичних перевірок та заохоченні кращих, а також у конкретних заходах.

На сьогоднішній день головне у роботі профспілок – це не тільки організація оздоровчої роботи, а насамперед:

  • укладання і контроль за виконанням колективного договору;
  • вирішення питань, пов’язаних з оплатою праці працівників Концерну;
  • вирішення питань робочого часу і часу відпочинку;
  • вирішення питань соціального розвитку підприємства, поліпшення умов праці, матеріально-побутового, медичного обслуговування працівників;
  • забезпечення вимог правил з охорони праці та інше.

 

Голова об’єднаної профспілкової організації Концерну «ПОДІЛЛЯ» – Коврига Юлія Володимирівна

Адреса: 21037 м. Вінниця, вул. Зодчих, 24
Тел.: (0432) 50-86-03