Компанії

Компанії

Мета створення компанії ТОВ «ВінІнвестБуд»

 

Фінансова компанія – товариство з обмеженою відповідальністю «ВінІнвестБуд» створена на виконання та згідно Законів України : «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» №2664-ІІІ від 12.07.2001р. та «Про фінансово-кредитні механізми і управління майном при будівництві житла та операціях з нерухомістю» №978-ІV від 19.06.2003р.

Основна мета створення компанії – це дотримання загальних принципів, правових та організаційних засад залучення коштів в управління з метою фінансування будівництва житла та особливостей управління цими коштами, що визначені чинним законодавством України.

У відповідності із метою створення, предметом діяльності компанії є: - залучення коштів для фінансування будівництва та/або здійснення операцій з нерухомістю.

 

 

розвинена
інфра-
структура

Мікрорайон «ПОДІЛЛЯ» наймолодший та найсучасніший житловий район міста Вінниці. Він межує з парком лікарні ім.Ющенка, а інфраструктура задовольнить потреби найвимогливіших мешканців. Розташування будинків утворює загальну архітектурно збалансовану картину з тротуарами, фонтаном, дитячими майданчиками в оточенні дерев і квітників. Для зручності батьків, у мікрорайоні побудовано два дитячі садки. Багатофункціональний торговельний комплекс допоможе домогосподаркам зайняти свій вільний час. Любителі активного способу життя оцінять спортивні майданчики та фітнес-клуби. Медичні центри, аптеки та клініки допоможуть мешканцям мікрорайону за необхідності покращити своє здоров'я.

екологічно-
чистий
район

Мікрорайон «АКАДЕМІЧНИЙ» поєднує в собі принади заміського проживання з міським комфортом. Головна відмінність мікрорайону – його місце розташування. Знаходиться він у районі Вінницької електромережі. Якщо їхати трамваєм, або ж тролейбусом – то це 10 хвилин від ринку «Урожай». Від кінцевої зупинки трамваю «Електромережа» до «АКАДЕМІЧНОГО» можна дістатися пішки за 5 хвилин. Регулярно курсують маршрутні таксі, маршрут яких проходить центром міста Вінниці та вздовж усього району «АКАДЕМІЧНИЙ».
У районі «АКАДЕМІЧНИЙ» передбачено будівництво 9 житлових кварталів, переважно – це 4-поверхові будинки. Школа, дитячий садок, медичний центр, банківські відділення, відділ зв'язку тощо.