Лідер будівництва Вінниччини

пн-пт з 8:30 до 17:30

сб-нд - вихідний

ДОМІНАНТА «АКАДЕМІЧНОГО»

pic
В районі «АКАДЕМІЧНИЙ» активне виробниче пожвавлення. Ведуться роботи над спорудженням житлового будинку N5 IV кварталу.
Це цегляний каскадний будинок на 7-8 поверхів, який стане архітектурною домінантою району.
Вигідне місце розташування - одна з переваг житлового будинку. Дитячий садок «Пазлик» та амбулаторія сімейної медицини знаходяться в хвилинній доступності. До торговельного центру «Барбара» можна дістатися за 3 хвилини. Дорога до центру міста займе не більше 10 хвилин, а безперебійний рух маршрутного транспорту забезпечує зручне сполучення.
Внутрішнє облаштування будинку забезпечить мешканців усім необхідним. Металопластикові конструкції (вікна та балконні конструкції) виконані з енергоефективних матеріалів. Автономне опалення контролюватимуть лише власники квартир. Зовні будинок утеплений за всіма будівельними нормами. Це заощаджуватиме кошти власників 151 квартири.
Традиційно для забудов Концерну «ПОДІЛЛЯ» буде виконано і благоустрій. В дворі з‘явиться озеленена зона відпочинку з дитячими та спортивними майданчиками. Встановлять гойдалки, гірки, пісочниці, лави для сидіння. Передбачена зручна під’їзна дорога та тротуарна бруківка.
Для усіх охочих придбати надійне та довговічне житло, повідомляємо: розпочато залучення інвестицій. І можливо квартира в «АКАДЕМІЧНОМУ» стане втіленням Вашої мрії!

Читайте також:

news
КОНЦЕРН "ПОДІЛЛЯ" ПРАЦЮЄ В ЗВИЧНОМУ РЕЖИМІ

7 квіт. 2020 р.

Не відміняючи всіх методів карантину, колектив Концерну "ПОДІЛЛЯ" відновив роботу.

Читати детальніше
news
БУДИНОК ДЛЯ ЩАСЛИВОГО ЖИТТЯ НА ПОДІЛЛІ

16 квіт. 2020 р.

16 будинок VIII змінюється щодня. Адже наразі тривають роботи з зовнішнього облаштування, також ведуться інші планові роботи

Читати детальніше