Лідер будівництва Вінниччини

пн-пт з 8:30 до 17:30

сб-нд - вихідний

ЕНЕРГОЕФЕКТИВНИЙ БУДИНОК В РАЙОНІ «АКАДЕМІЧНИЙ»

pic
Українці лише починають придивлятися до енергоефективного житла. Зростання цін на енергоносії змушує уважно ставитися не лише до ціни помешкання, а й до вартості його утримання.
Потрібно рахувати, що дешевше для сімейного бюджету: дорожчий енергоефективний будинок з мінімальними рахунками чи дешева квартира з відчутними щомісячними платіжками.
Вінничани, які обрали для себе нові квартири від Концерну «ПОДІЛЛЯ» знають – ці будинки мають високоякісну теплоізоляцію, що з часом заощаджує кошти власників квартир.
Будинок, що незабаром з’явиться в районі «АКАДЕМІЧНИЙ», не виняток. У багатоповерхівці продовжено втілення провідних принципів Концерну «ПОДІЛЛЯ» - надійність, якість, енергоощадність.
Відтак, 5 будинок ІV кварталу, що будують по вул. Тимофіївській, в м. Вінниці, буде побудовано за кращими традиціями Концерну. Він матиме різну поверховість (7-8 поверхів, які гармонуватимуть в одному будівельному ансамблі), цікаве фасадне рішення, де розташують аптеку та стоматологію. Утепленню підлягає як увесь фасад, так і горище та підвали новобудови. Традиційно облаштують «під ключ» прилеглу до будинку територію: клумби, дитячий майданчик, гойдалки, лави, зони відпочинку для родин. Зовсім поруч – дитячий садок, торговельний центр, зупинки маршрутних таксі.
А найголовніше, мешканці 151 квартири , 5 будинок ІV кварталу району «АКАДЕМІЧНИЙ» матимуть сучасні власні енергоощадні помешкання, які знаходяться в природній оазі в межах міста.

Читайте також:

news
"СОНЯЧНИЙ" БУДИНОК В "АКАДЕМІЧНОМУ"

14 лип. 2019 р.

Його не можливо сплутати з іншим багатоповерховим будинком.

Читати детальніше