Лідер будівництва Вінниччини

пн-пт з 8:30 до 17:30

сб-нд - вихідний

НОВІ ТРАДИЦІЇ РАЙОНУ «АКАДЕМІЧНИЙ»

pic
Район «АКАДЕМІЧНИЙ» з кожним днем стає знаковим. Свій вибір на користь заміського життя роблять все більше молодих родин, які цінують високий рівень комфорту і гармонію навколишньої природи.
Дотримуючись кращих архітектурних традицій Концерну «ПОДІЛЛЯ», і використовуючи найновіші планувальні рішення і високоякісні матеріали, «АКАДЕМІЧНИЙ» змінює уяву про первинне житло.
Як приклад - 4 будинок IV кварталу на 220 квартир. Він відрізняється не тільки лаконічністю форм, але й довершеністю виконання, і що важливо – численними перевагами для своїх мешканців.
Перша за все – це критерій енергоощадності, який передбачає утеплення будинку, а отже заощадження в подальшому для своїх мешканців. Окрім цього, вражає прибудинкова територія новобудови , на якій встановлено все для прогулянок на свіжому повітрі та відпочинку: дитячі гірки, гойдалки, пісочниці. Для дорослих встановили огороджений майданчик для ігор у волейбол чи баскетбол. А вболівальники можуть зручно розміститися на зручних лавах для відпочинку.
Із зовнішнього боку будинку передбачено паркувальні місця, в тому числі і для мало мобільних мешканців. Такий підхід передбачає додаткову безпеку.
Навколишня територія проекту вимощена бруківкою, а також облаштовано клумби. Зовсім поруч усі зручності діючої інфраструктури: торговельний комплекс «БАРБАРА», амбулаторія сімейної медицини, дитячий садок, інші магазинчики та кафе.
Піклуючись про комфорт кожного мешканця, Концерн «ПОДІЛЛЯ» створює безпечний та функціональний району, в якому увага приділяється відпочинку та гармонії повноцінного життя.

Читайте також:

news
КОНЦЕРН «ПОДІЛЛЯ» ТА ТОВ «БМУ-3" УДОСТОЄНО ПРЕМІЇ «ВИБІР КРАЇНИ»

27 лист. 2020

Щороку премія «Вибір країни» обирає найкращих

Читати детальніше
news
ЛОКДАУН НЕ ВПЛИВАТИМЕ НА ПРИДБАННЯ КВАРТИР ВІД КОНЦЕРНУ "ПОДІЛЛЯ"

15 груд. 2020

Товариство з обмеженою відповідальністю "ВІНІНВЕСТБУД" та фінансова компанія ТОВ "ПОДІЛЛЯ-КРЕДИТ" не припинятимуть роботу під час локдауну

Читати детальніше