Лідер будівництва Вінниччини

пн-пт з 8:30 до 17:30

сб-нд - вихідний

НОВОСЕЛИ ОТРИМАЛИ КЛЮЧІ ВІД КВАРТИР

pic
Будинок, що знаходиться на вулиці Миколаївській, 23 (район "АКАДЕМІЧНИЙ"), в м. Вінниця , 10 квітня 2019 року опинився в полі зору численних засобів масової інформації.
Причиною такої уваги стала приємна подія. 9 родин отримали ключі від нових квартир. Серед новоселів - 3 родини, батьки яких брали участь в АТО, 5 родин - переселенці зі Сходу України та одна молода сім’я.
За підтримки Вінницької обласної державної адміністрації, Державна спеціалізована фінансова установа "Державних фонд сприяння молодіжному будівництву" втілила програму "Доступне житло". 23 людини отримали омріяне житло , забудовником якого є Концерн "ПОДІЛЛЯ".
Андрій Гижко, перший заступник голови Вінницької ОДА, Сергій Комнатний, голова правління Державної спеціалізованої фінансової установи "Державних фонд сприяння молодіжному будівництву" разом з генеральним директором Концерну "ПОДІЛЛЯ" Тимофієм Гіренком вручили ключі від нових квартир новоселам.
Окрім ключів від квартир, новосели отримали подарункові сертифікати від Концерну "ПОДІЛЛЯ", діти - солодощі.
В привітальній промові генеральний директор Концерну "ПОДІЛЛЯ" Тимофій Гіренко зазначив:
- Щиро зичу усім новоселам, аби в їх нових домівках панували злагода і мир. Адже це – найголовніше, як у кожній родині, так і в нашій державі.
Довідка: житловий будинок №23 на вул. Миколаївській в м. Вінниці має 160 квартир, 6-8 поверхів, 5 під’їздів. Клас енергоефективності "С" - зовнішнє утеплення стін мінеральною ватою 110 мм, утеплено технічний поверх та перекриття техпідпілля, вікна з профілю класу "А70" ,фурнітурою "Мако" та склопакетом з 2-ма енергоефективними та 1 звичайною шибками. Індивідуальне поквартирне опалення та гаряче водопостачання, облік на усі енергоносії. Будинок введено в експлуатацію достроково та підключено до усіх інженерних мереж.

Читайте також:

news
ЩОБ МІСТО БУЛО КРАЩИМ

15 бер. 2019 р.

Традиційними стали заходи колективу Концерну "ПОДІЛЛЯ"

Читати детальніше
news
ШКОЛА БУДУЄТЬСЯ

21 бер. 2019 р.

Тривають роботи будівельників у районі "ПОДІЛЛЯ".

Читати детальніше