Лідер будівництва Вінниччини

пн-пт з 8:30 до 17:30

сб-нд - вихідний

ТРАДИЦІЙНІ ВІТАННЯ НАПЕРЕДОДНІ ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА

pic
Щороку напередодні Дня будівельника, колектив Концерну «ПОДІЛЛЯ» отримує вітання від керівника. Не стало виключенням і цьогорічне свято.

Тимофій Гіренко завітав на підприємство «ПОДІЛЛЯ-ЗАЛІЗОБЕТОН», аби зустрітися з колективом і привітати зі святом. Разом з директором підприємства, Тарасом Присяжнюком керівник Концерну побажав колективу успіхів та оптимізму, а найкращим працівникам вручив грамоти та грошові премії.

Слова подяки та вдячності висловив генеральний директор Концерну «ПОДІЛЛЯ» і будівельникам, які працюють над забудовою району «АКАДЕМІЧНИЙ».
- Наша праця мирна і затребувана, адже без будівельників жоден об’єкт не може бути втілений в життя. І я вдячний кожному з вас, що ви своєю щоденною працею робите наше місто кращим, - підкреслив Тимофій Гіренко.

В цьому році Будівельна палата України відзначила будівельників Концерну своїми нагородами. Зокрема, медаллю «Золота кельма» нагородили Сергія Кириченка та Романа Сироту. Почесною грамотою Будівельної палати України відзначили Юрія Каретнюка та Олександра Сухіна. Подяки отримали Ігор Коваль, Олександр Шпрах, Микола Бондарець.

Святом сильних і витривалих людей назвав Тимофій Гіренко День будівельника. Саме таких 700 працівників трудяться на будівельних майданчиках Концерну «ПОДІЛЛЯ».

Читайте також:

news
В «АКАДЕМІЧНОМУ» ВІДТЕПЕР СВОЯ ЕЛЕКТРИКА

21 лип. 2021 р.

Днями в районі «АКАДЕМІЧНИЙ» введено в експлуатацію підстанцію 110/10 кВ та лінію електопередач 110 кВ

Читати детальніше
news
КВАРТИРА В КРЕДИТ ПІД 7%

5 серп. 2021 р.

Тепер можна придбати квартиру в кредит

Читати детальніше