Лідер будівництва Вінниччини

пн-пт з 8:30 до 17:30

сб-нд - вихідний

ТРИ БУДИНКИ - ОДНА ІСТОРІЯ

pic
Оаза затишку і комфорту з’явилася в районі «АКАДЕМІЧНИЙ».
Створена розташуванням трьох будинків, вона одразу привертає до себе увагу. Проектна група Концерну «ПОДІЛЛЯ» потурбувалася, щоб 6, 8 та 10 будинки стали винятковими. А будівельники втілили задум в життя.

IV квартал району «АКАДЕМІЧНИЙ» прикрасить затишний майданчик для відпочинку і дозвілля, в оточенні будинків, виконаних в одному стилі. Тут кожен знайде заняття до душі: діти з батьками можуть грати в м'яч, або кататися на гойдалках. У любителів спорту є можливість займатися на тренажерах на свіжому повітрі. А ті, хто вибирає пасивний відпочинок, мають нагоду насолоджуватися тишею, прогулюючись просторими алеями, або відпочиваючи на зручних лавках.

6 будинок IV кварталу вже зданий в експлуатацію. Тут новосели вже почали облаштовувати власні помешкання. Своєї черги на здачу в експлуатацію чекають 8 та 10 будинки.
Зокрема у 8 будинку активно тривають внутрішні роботи, а також зовнішнє оздоблення. В 10 будинку всі будівельні роботи відбуваються за планом та з урахуванням вимог сучасного будівництва: новобудова утеплюється, тривають внутрішні роботи, встановлено тротуарну плитку навколо будинків, заасфальтовано дороги, висаджено декоративні рослини.

Не пройде багато часу, і у внутрішньому дворі красенів-будинків буде лунати дитячий сміх найменших мешканців району «АКАДЕМІЧНИЙ».

Читайте також:

news
СЬОМИЙ – ОЗНАЧАЄ ЗНАКОВИЙ

2 вер. 2021 р.

Концерн «ПОДІЛЛЯ» не перший рік поспіль будує не лише окремі об’єкти, але й мікрорайони. Технології, які застосовують в Концерні, дозволяють втілювати...

Читати детальніше
news
В «АКАДЕМІЧНОМУ» З’ЯВИЛАСЯ ЕЛЕКТРИЧНА ЗАПРАВКА АВТОМОБІЛІВ

11 вер. 2021 р.

В усьому світі спостерігається стрімкий попит на електроавтомобілі. І Україна – не виняток. Причин такого ажіотажу є чимало.

Читати детальніше