Лідер будівництва Вінниччини

пн-пт з 8:30 до 17:30

сб-нд - вихідний

Концерн «ПОДІЛЛЯ» – 
провідна будівельна компанія регіону.

home

Концерн «ПОДІЛЛЯ» – провідна будівельна компанія регіону. Ідея інноваційної будівельної структури була закладена засновником Концерну, Заслуженим будівельником України Тимофієм Гіренко в 2003 році. Відтоді Концерн «ПОДІЛЛЯ» впевнено тримає лідерство.

Алгоритм діяльності Концерну «ПОДІЛЛЯ» орієнтований на сучасні квартири покращеного планування, в яких застосовуються енергоефективні технології. До того ж вони суттєво заощаджують кошти їх власників. Таким чином, вдалося створити «антикризову» будівельну компанію, кожна новобудова якої має ряд переваг, властивих далеко не кожній українській новобудові. Система, за якою працює Концерн «ПОДІЛЛЯ» є універсальною. Вона дозволяє однаково ефективно будувати житло, офісні будівлі, торгововельні центри, паркінги, об’єкти соціального та комунального призначення.

fon
home

Якість

home

Надійність

home

Довговічність

Та не лише будівельними справами переймається колектив Концерну. З початку будівництва житлового району «ПОДІЛЛЯ» безкоштовно передано міській громаді інвестицій у вигляді двох дитячих дошкільних закладів на 390 місць, добудови загальноосвітньої школи в селі Пирогово на 420 місць, коштів, квартир, мереж та доріг на загальну суму 98 мільйонів гривень. Розпочато роботи з будівництва загальноосвітньої школи на 1200 місць в районі «ПОДІЛЛЯ». Згідно інвестиційної угоди, Концерном «ПОДІЛЛЯ» буде профінансовано будівництво у розмірі 6,0 мільйонів гривень (орієнтовно роботи нульового циклу).

Підсумком багаторічного пошуку та наполегливої праці колективу Концерну «ПОДІЛЛЯ» стала розробка комплексного проектного рішення району «АКАДЕМІЧНИЙ». Тут в новобудовах середньої поверховості, переваги виражені у принципах екологічності та комфорту житла, підвищеній статичній надійності будівель, пожежній безпеці. Окремої уваги заслуговує питання довговічності всіх конструктивів і матеріалів, що застосовує Концерн «ПОДІЛЛЯ». Перевага надається останнім розробкам будівництва, а відтак в конструкціях будинків від Концерну «ПОДІЛЛЯ» відсутні матеріали, схильні до природного старіння. Питанню енергоощадності приділяється особлива увага.

Історія створення

home
1986

Створення ТОВ «БМУ-3»

 

1986 рік створення «Будівельно-монтажного управління №3»,  колектив якого працював у складі тресту «Вінницяпромбуд». В 1990 році його очолив Тимофій Миколайович Гіренко. В 1996 році було створено колективне підприємство «БМУ-3», яке в червні 2001 року було реорганізовано в товариство з обмеженою відповідальністю «БМУ-3».

Будівництво житлових, цивільних, промислових та комунальних об’єктів, інженерних комунікацій у місті Вінниці та Вінницькій області, а також виробництво і реалізація різноманітних будівельних матеріалів та конструкцій, столярних та металопластикових виробів, залізобетонних конструкцій – головне призначення структури.

Побудовано очисні споруди в Сутисках, адмінбудівлю ЦНТІ, компресорну станцію в м. Іллінці, будинок престарілих, поліклініку та райком партії в м. Тиврів, школи в Уяринцях та Василівці, дитячі садки в Медовці та Ведмежому Вушку, цегельний завод в Северинівці, Сутиський завод АЕА, перший монолітний житловий будинок в Вінниці та житлові будинки в Сутисках, Гнівані, Тиврові, Вінниці.

home
2003

Початок будівництва району «ПОДІЛЛЯ»

Розпочато будівництво району «ПОДІЛЛЯ». Один за одним з'являються будинки, які стали візитівкою району. Це адміністративна будівля фонду соціального страхування (вулиця Зодчих, 22) та адмінбудівля, що на вулиці Зодчих, 24.

Оскільки квартири в районі «ПОДІЛЛЯ» обирають переважно молоді родини, для їх зручності побудовано торговельно-розважальний комплекс «ПОДІЛЛЯ CITY» та паркінги. Найменшим мешканцям району Концерн «ПОДІЛЛЯ» побудував 2 дошкільних загальноосвітніх заклади. Влаштовано автомобільну дорогу, що з'єднує район з містом.

home
2005

 Cтворення Концерну «ПОДІЛЛЯ»

Було створено Концерн «ПОДІЛЛЯ», який об'єднав будівельні організації та підприємства будівельної індустрії м. Вінниці, а також житлово-експлуатаційну організацію та фінансову компанію для реалізації об’єктів нерухомості. Головною метою створення Концерну «ПОДІЛЛЯ» є замкнений цикл виробництва, а також централізоване використання коштів підприємств-членів Концерну на розвиток будівництва.

Для підвищення якості продукції постійно використовуються найновіші технології та впроваджуються нові методи будівництва. Ведеться будівництво цегляних, каркасно-монолітних та каркасно-металевих будівель.

home
2011

Початок будівництва району «АКАДЕМІЧНИЙ»

Концерн «ПОДІЛЛЯ» розпочав будівництво житлового району «АКАДЕМІЧНИЙ».

Комплекс знаходиться на околиці міста Вінниці і водночас ізольований від шуму і суєти.

Наразі триває активна забудова квартирного фонду «АКАДЕМІЧНОГО».

home
2014

Оновлення обладнання на виробництві

Виробнича база підприємства оновила обладнання. Зокрема, на заводі залізобетонних виробів та конструкцій, встановлено сучасну лінію. Відтак підприємство стало одним з найбільших виробників залізобетонних конструкцій на ринку житлового та промислового будівництва Вінницького регіону.

Будівельні організації Концерну «ПОДІЛЛЯ» виконують увесь комплекс будівельно-монтажних робіт, а також спеціальних видів робіт, таких як сантехнічні, електромонтажні, оздоблювальні, слабко струменеві, утеплювальні.

home
2017

Відкриття дитячого садку в «АКАДЕМІЧНОМУ»

Відкрито дитячий садок у районі «АКАДЕМІЧНИЙ».

Продовжується забудова району, будуються дороги, триває озеленення території.

Активно розвивається інфраструктура району.

home
2017

Концерн «ПОДІЛЛЯ» творить добро

Концерн «ПОДІЛЛЯ» підтримує українську армію, надає благодійну допомогу дитячим установам, медичним закладам, релігійним громадам.

Також, ми сприяємо впровадженню культурно-мистецьких проектів.