Лідер будівництва Вінниччини

пн-пт з 8:30 до 17:30

сб-нд - вихідний

СВЯТО МИКОЛАЯ

pic
День Святого Миколая розпочинає ряд новорічних свят, яких так чекають діти. Подарунки, солодощі, виконання найпотаємніших бажань – все це особливо хвилююче в переддень Нового року.
19 грудня ігрова зона торговельного центру «АНАСТАСІЯ» наповнилася дитячими голосами. Переглянути святкову програму, пригоститися смаколиками, а також отримати подарунки мали нагоду 54 маленьких мешканці Вінниці й області.
Для колективу Концерну «ПОДІЛЛЯ» привітати дітей з Днем Миколая вже традиція. Свого часу, коли в нашій країні розпочалася антитерористична операція, Тимофій Гіренко, генеральний директор Концерну «ПОДІЛЛЯ», прийняв рішення про підтримку родин, які втратили годувальника. Відтак, матеріальну підтримку нині отримують 54 родини. Такі «стипендії» діти отримують щомісяця і до повноліття.
Ми зустрічаємося щороку на свята і бачимо, як зростають діти, - зазначив генеральний директор Концерну «ПОДІЛЛЯ» Тимофій Гіренко. Хочеться, щоб вони відчували, що новорічні дні, - особливі. Адже так приємно бачити щирі дитячі очі, які світяться від щастя.
Кожному учаснику свята Тимофій Миколайович разом з донькою Анною вручили подарунки.
На святі діти мали нагоду повеселитися досхочу, спробувати себе на імпровізованому танцполі, навчитися грати в більярд і боулінг, а також спробувати себе в ролі юного хіміка. Без перебільшення, свято вдалося. Добра традиція Концерну «ПОДІЛЛЯ» триває.

Читайте також:

news
Один з фахівців Концерну "ПОДІЛЛЯ" відтепер працюватиме у міській раді

25 лист. 2019 р.

Міський голова Вінниці Сергій Моргунов призначив нового заступника, замість Владислава Скальського.

Читати детальніше
news
Відтепер торговельно-розважальний комплекс ПОДІЛЛЯ Сity має зареєстрований товарний знак

30 лист. 2019 р.

Це надає компанії низку переваг.

Читати детальніше