Лідер будівництва Вінниччини

пн-пт з 8:30 до 17:30

сб-нд - вихідний

ЗАТИШНИЙ БУДИНОК ДЛЯ СУЧАСНОГО ЖИТТЯ

pic
«АКАДЕМІЧНИЙ» не нагадує більшість житлових районів. Тут немає щільного скупчення будинків, а люди мають більше простору, а отже - часу, щоб проводити його з сім'єю. Для цього Концерн «ПОДІЛЛЯ» будує зручні будинки та облаштовує всю необхідну інфраструктуру. Так передбачалося проектом забудови району, і зрештою, вже стало невід’ємною складовою стилю роботи провідного забудовника.

Підтверджує принципи Концерну «ПОДІЛЛЯ» і 4 будинок ІІІ кварталу. І хоча, будівельники лише розпочали працювати над цим об’єктом, його унікальність вже можна спостерігати: це буде продумана та цікава новобудова, яка матиме 111 квартир, затишний двір без машин, а також майданчики для відпочинку. Зони для відпочинку розраховані на дітей різного віку і розташуються у внутрішній частині об’єкту. Традиційно обладнають куточки для занять спортом для дорослих. Підтримуватиметься принцип інклюзивності.

Врахувавши напрацювання минулих об’єктів, було створено новобудову, що включала всю необхідну інженерію та конструктив, які були б найзручнішими для сучасного вінничанина.

Відтак, будинок матиме 111 квартир різних параметрів і розташування. Просторі 1-кімнатні квартири мають площу від 49 квадратних метрів і користуються попитом у молоді. Двокімнатні квартири обирають родини, де вже є дітки. В цьому будинку можна обрати 2-кімнатні квартири, площа яких сягає 68 квадратних метрів. А великі сім’ї мають нагоду обрати розкішні 3-кімнатні квартири, площею від 97 квадратних метрів

Як і інші будинки району «АКАДЕМІЧНОГО», 4 будинок ІІІ кварталу буде утеплено. Також зберігатимуть тепло в квартирах і металопластикові конструкції, які виготовляються на підприємстві Концерну. Адже цьому питанню у Концерні «ПОДІЛЛЯ» приділяється неабияка увага.

Все необхідне для комфортного життя знаходиться поруч. В кількахвилинній доступності дитячий садок, торговельний центр, амбулаторія сімейної медицини та інші об’єкти. Згодом з’явиться ще одна дошкільна дитяча установа, а також загальноосвітня школа. Іншими словами, це будинок для тих, хто прагне проживати в місті, але водночас хоче бути віддаленим від шаленого ритму сучасного міста.

А для охочих придбати квартиру в новому будинку, є гарна новина: залучення інвестицій розпочато. А рівно за рік можна буде святкувати новосілля, а отже розпочати нову історію свого життя.

Читайте також:

news
10 БУДИНОК IV КВАРТАЛУ «АКАДЕМІЧННОГО» ГОТОВИЙ ПРИЙМАТИ НОВОСЕЛІВ

16 груд. 2021

Грудень став знаковим для Концерну «ПОДІЛЛЯ»

Читати детальніше
news
СВЯТИЙ МИКОЛАЙ ПЕРЕДАВ ПОДАРУНКИ ДІТЯМ АТО

17 груд. 2021

В переддень новорічних свят в Концерні «ПОДІЛЛЯ» готують подарунки.

Читати детальніше
news
ОМРІЯНІ ПОДАРУНКИ ВІД МИКОЛАЯ

20 груд. 2021

Генеральний директор Концерну «ПОДІЛЛЯ» Тимофій Гіренко привітав дітей з Днем Святого Миколая.

Читати детальніше